Začínáme

18.11.2018

Vítejte na mých nových stránkách. Firma Webnode vyvinula nový skvělý editor a požádala mně, abych si znovu vytvořila nové stránky v tomto novém editoru. Trochu jsem se "zapotila", ale zvládla jsem to. Stránky se mi líbí a doufám, že se budou líbit i vám. Opět budu zde v Blogu uvádět své nové výtvory a zajímavosti ze světa Patchworku a Art quiltu.

Právě jsem dokončila quilt pro 13. výstavu PPM s povinným materiálem Juta. Teď přemýšlím o dalším quiltu na téma Písmo ve quiltu. Písmo používám ve svých quiltech často a ráda, takže se už těším, co vymyslím. A jako třetí quilt na PPM bych ráda ušila quilt pro společný projekt Dědeček automobil, jehož kurátorkou je Marcela Listíková.

V příštím roce nás čeká několik výstav, samozřejmě ta hlavní je 13. PPM. Dále pak se svými kamarádkami a kolegy z Prácheňské umělecké besedy v Písku plánujeme několik výstav. Budu vás vždy informovat.

Na facebooku se nedávno objevilo video Claudie Pfeil, fotografie quiltů z výstavy patchworku v Houstonu v USA. Podívejte se, je to opravdu zážitek.

https://www.facebook.com/quiltsbyclaudiapfeil/photos/a.2042582839097246/2042587252430138/?type=3&theater

                                                                                                          Zpět