Výstava PPM Quilt Show Brno 2022

11.04.2022

Tak už se nám to blíží. Dva roky jsme čekaly. Kvůli Covidu se Prague Patchwork Meeting konal naposledy v roce 2019. A konečně je to tady. Sice v Brně, ale je :-))))  Výstava se koná na Brněnském výstavišti od pátku 22.4. do neděle 24.4. 2022.

 Otevřeno : Pá    12 :00 - 19:00      hod

                   So     9:00   - 18:00      hod

                   Ne    9:00    - 16:30      hod

Dovolte, abych vás pozvala nejen na celou výstavu, která bude určitě pro milovníky textilu zajímavá, ale také do mé Galerie. Budu vystavovat na 12 metrech a název mé letošní galerie je "Inspirace stromy". 

Je to trošku klišé, já vím, ale když já jsem z těch stromů úplně hotová. V zimě chodím a koukám nahoru, jak nádherné větve příroda vytvořila. Teď na jaře mně fascinuje, jak se rychle stromy obalují listím. No a na podzim, ta hra barev, to je něco neskutečného. A každým rokem se to neúnavně opakuje. 

V galerii budu vystavovat své quilty z poslední doby, převážně na téma stromy a listí. Budou tam nejen quilty, ale i obrázky, jak textilní, tak i na papíře. Z použitých technik mohu jmenovat především tisk, koláže, ecoprinting a ecodyeing a samozřejmě prošívání. 

Tak se přijďte podívat a pohovořit.


A taková krása nám momentálně kvete před naším domem.

                                                                                                           ZPĚT