3 vernisáže

04.08.2017 19:17

Už jste absolvovali 3 vernisáže během 24 hodin? Já tedy ano, v úterý 1.8. dvě vernisáže v Písku a ve středu jedna v Praze. To byl maraton. Ale povedl se, užili jsme si to všichni. :-) Tak postupně:

1. vernisáž : V galerii Portyč v Písku byla zahájena výstava členů Prácheňské umělecké besedy. Výstava potrvá do konce měsíce. Já jsem vystavila svůj sametový quilt VARIACE NA KLIMTA :

2. vernisáž : Café Sladovna

Zcela nečekaně a na poslední chvíli se uvolnily výstavní prostory v Café Sladovna. Tak jsme v sobotu 29.7. odpoledne sundali výstavu v Milevsku a v podělí jsme ji instalovali ve Sladovně. Myslím, že je opět velice pěkná, prostě ty prostory dělají hodně a samozřejmě naše "úžasná" díla.

Tady je pár fotek z vernisáže:

jendamirka.rajce.idnes.cz/CafeSladovna/

3. vernisáž:  Galerie Portheimka na Smíchově v Praze

Galerie umožnila výtvarníkům Prahy 5 vystavovat na téma "Městská krajina Smíchov". Touto výstavou byl zahájen 1. salon výtvarníků Prahy 5 a jak jsme se na vernisáži dozvěděli, budeme pokračovat příští rok. Výstava bude začátkem prosince roku 2018 na téma "Anděl strážný  1918 - 2018". Na vernisáži bylo strašně lidí a vedro neskutečné. Tak jsem si tam zašla dnes znovu a v klidu si vše prohlédla a nafotila:

 

jendamirka.rajce.idnes.cz/PORTHEIMKA